Kooperant/ka

Staňte se Gearworkerem

GEARWORKS OSTRAVA je nová progresivní společnost, která se zabývá komplexní zakázkovou výrobou jedinečných převodových skříní, ozubených kol, věnců, zubových spojek, ale také kompletních pohonů do nejrůznějších odvětví průmyslu. Máme za sebou více než 90letou historii, během které jsme se stali jednou z TOP společností ve strojírenské výrobě. Přidáte se k nám?

Požadujeme

  • SŠ technického směru (zaměření a zájem o strojírenství)
  • PC – Excel, Word, Outlook
  • Mít přehled v technologii výroby
  • Orientace v IS
  • proaktivní, zodpovědný a samostatný přístup
  • Praxe 2 roky na obdobné pozici
  • řidičský průkaz skupiny B
  • AJ výhodou

Pracovní náplň

  • Aktivní výběr dodavatelů (kvalita, termín, cena), stanovení smluvních podmínek pro výrobní kooperace společnosti, vedení agendy obchodního případu
  • Navazování přímého obchodního styku s výrobci a dodavateli
  • Řešení nejasností (technické, konstrukční, technologické) ve firmě a s dodavateli, přenesení požadavků zákazníka na dodavatele
  • Koordinace a zajišťování externích operací pro výrobu
  • Zajišťování a koordinování nejvýhodnější dopravy
  • Poptávkové řízení, změnové řízení – cenové informace, zpracování nabídky
  • Nákupní činnost, vystavování kupních smluv, kontrola faktur, včasné, správné a úplné navádění dat do systému
  • Dodržování limitních cen, spolupráce s Obchodem, zabezpečení cenových a termínových plnění
  • Kontrola rozpracovanosti a přejímky u zhotovitelů, samokontrolní činnost
  • Zajištění řízení reklamací u dodavatelů

Nabízíme

  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týdenní pracovní doba 37,5 hod. bez krácení mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • odpovídající platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • možnost práce z domova až 3 dny v měsíci (tzv. „home office“)
  • 3 dny zdravotního volna (tzv. “sick days”)
  • příspěvek na stravování v podobě e-stravenek Sodexo

Firma: VÍTKOVICE GEARWORKS a.s.

Kontakt: Bc. Jana VACULÍKOVÁ
Ruská 83/24
703 00 Ostrava - Vítkovice

Telefon: 725318474

Místo práce: Ostrava

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé